prodej@banner-cz.cz
+420 381 263 848
PO - PÁ 7 - 15 hod.


Nabídka pro firmy a organizace

Speciální cenové podmínky
Nejširší sortiment
Široké skladové zásoby
Zajištění výšivky loga
Výstrojně-zkušební prezentace

Zjištěte více »

O nás

Firma BANNER

Tradiční dodavatel kvalitních oděvů pro lesníky, myslivce, rybáře a pracovníky v oblasti ochrany přírody.

Specializovaná výrobní firma s tradicí výroby a prodeje oděvů do přírody založená roku 1992.


Nabídka pro firmy a organizace - pokračujte zde »


Krátce z historie -  již od 1992

Prvním impulsem k založení společnosti BANNER byl velký zájem o kvalitní oděvy do přírody a jejich špatná dostupnost na počátku devadesátých let. Proto vznikla v roce 1992 první šicí dílna, která se od počátku zaměřovala na výrobu specializovaných oděvů. Postupem času se malá dílna rozrostla a nyní celá firma zaměstnává kolem 90 zaměstnanců ve výrobě, administrativě i ve 24 firemních prodejnách.

Od roku 1992 se firma postupně vyprofilovala na výrobce kvalitních oděvů do přírody se zaměřením na všech profesionálů pracujících v přírodě. Firma BANNER má také svůj vlastní vývoj, který stále sleduje moderní trendy ve funkčním odívání a neustále inovuje sortiment výrobků. Přesto se některé oděvy osvědčily tak, že zůstávají v nabídce nezměněny i několik let. Silné dodavatelské vztahy umožňují firmě mít k dispozici moderní látky a doplňkový sortiment oděvů tak, aby mohla být nabídka oděvů a potřeb do přírody kompletní.

V současné době je firma BANNER největším specializovaným výrobcem těchto oděvů v ČR.

BANNER

Sortiment výrobků a zboží

Základní nabídku firmy tvoří standardní široký sortiment oděvů čítající bundy, kabáty, vesty, fleece oděvy, kalhoty, košile, trika, funkční oděvy či klobouky a čepice apod. Tento sortiment výrobků je na firemním prodejním centrálním skladě připraven k okamžitému dodání zákazníkům a to v široké škále velikostí. Některé zboží pro firmu BANNER vyrábějí dodavatelé, kteří podléhají intenzivní kontrole kvality již v průběhu výroby a poté podruhé před prodejem zboží zákazníkům.

Sortiment oděvů je doplněn o další potřeby do přírody – obuv, oděvní dopnky, batohy, opasky, rukavice a další – tak, aby si každý našel kompletní vybavení pro své potřeby.

Kromě standardních typů oděvů firma BANNER nabízí realizaci individuální výroby pro velké odběratele.

Jistě Vás nepřekvapí, že naše výrobní know-how používáme i pro výrobu dalšího sortimentu. V našem vývoji a šicích dílnách vznikají i uniformy pro bezpečnostní složky a městské policie, podívejte se na www.banner-security.cz

BANNER

Vlastní výroba v Sezimově Ústí

Jak již bylo řečeno, firma BANNER má vlastní vývoj, vedení výroby a šicí dílnu v Sezimově Ústí u Tábora, kde je i sídlo společnosti.

Díky vlastní výrobě tak dokážeme velmi pružně reagovat na aktuální trendy a ovlivňovat kvalitu výroby. Nezměrným přínosem vlastní výroby je i možnost adaptace výrobků dle specifických potřeb zejména velkých zákazníků, takže jsme schopni například upravit střih bundy, použít specifický zip, či aplikovat výšivku nebo jiný způsob firemního označení

Kamenné firemní prodejny

Firma BANNER je největší výrobce oděvů se specializací na oděvy do přírody v ČR a zároveň provozuje síť vlastních firemních kamenných prodejen pod hlavičkou BANNER Exclusive&Outdoor po celé České republice a dále roste. Cílem je nabídnout přátelům přírody, myslivcům, lesníkům a dalším zákazníkům možnost zakoupit si kvalitní oděvy a potřeby do přírody blízko jejich domova a ve stylovém prostředí jednotlivých prodejen. Vyškolení prodavači v kamenných prodejnách zákazníkům odborně poradí a vysvětlí specifika jednotlivých oděvů a jejich použití, takže zákazník opravdu ví, co mu daný oděv přináší a co vše v něm může prožít.

Navštivte Vaši nejbližší kamennou prodejnu »

Materiály a technologie

Na materiály je pečlivě dbáno, poněvadž to je skutečný základ oděvů. Jsou vybírány takové materiály, které se hodí pro zamýšlené použití jednotlivých oděvů s ohledem na roční období a profesní funkci. Většina materiálů je již osvědčena delší dobu, jako například materiály CHITON, BATEX, CHERIS, FLETEX, CHITEX, a proto je naleznete ve velké části sortimentu.

Stále však zkoušíme a objevujeme další a nové možnosti pro výrobu tak, aby zákazníci firmy BANNER vždy měli k dispozici moderní oděvy.

Část sortimentu bund a kalhot je navíc vybavena klima-membránou zajišťující nepromokavost a prodyšnost pro páry potu. Pokud si zákazník výrobek s klima-membránou zakoupí, může si být jist, že splňuje náročné požadavky pro rezistenci vůči dešti a to i díky podlepeným švům.

Více o používaných materiálech prozkoumejte zde »

BANNER